Rodzinne Warsztaty Świąteczne - 18.12.2015r.

Dziś odbyły się warsztaty, które zorganizowane były pierwotnie dla grup Jeżyków i Żabek, jednak z powodu niskiej frekwencji dzieci zaprosiliśmy także inne grupy. W czasie spotkania mogliśmy przygotować dekorację na święta. Zaczęliśmy od strony kulinarnej: przygotowywanie piernikowych choinek, które trzeba było posklejać i udekorować lukrem. Następnie zajęliśmy się wystrojem: przygotowaliśmy bożonarodzeniowe wieńce oraz stroiki. Pomoc rodziców była niezbędna, choć czasami to oni potrzebowali podpowiedzi dzieci.

Atmosfera była bardzo miła i wszyscy dobrze się bawili!

Bardzo dziękujemy dwóm mamom z grupy Jeżyków za pomoc w przygotowaniu warsztatów oraz paniom: Beatce, Patrycji i Basi za przygotowanie pierniczków. Bez Was nie poradzilibyśmy sobie! :)

 

Adres:
Kasztanowa 21
05-270 Marki


Telefon/Fax:
22 781 10 30


e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Numer konta Bankowego:
Bank Zachodni WBK S.A.
07 1090 1753 0000 0001 1975 7622