Noc w przedszkolu - Motylki

O godz. 19.00 18 „Motylków” z piżamami, poduszkami i kocykami stawiło się na wyjątkową „nockę w przedszkolu”; wszyscy gotowi na dobrą zabawę i nocne szaleństwo.

Najpierw „Motylki” złożyły przyrzeczenie dzielności i chęci dobrej zabawy bez płaczu, marudzenia i narzekania a następnie rozpoczęła się zabawa w poszukiwanie ukrytych skarbów. Idąc po żółtych strzałkach odnaleźliśmy 7 kopert z zadaniami, które należało zrealizować, aby odnaleźć „skarby” (breloczki, zawieszki, bańki mydlane, latawce).
O godz. 20.00 na nasze przedszkolne podwórko zajechał samochód z pizzerii i przywiózł nam 5 przeogromnych pizz, które smakowały wybornie. Po kolacji –spać? O, nie!  Nocnych szaleństw ciąg dalszy.  Gdy się ściemniło, przydały nam się latarki, którymi oświetlaliśmy uśpiony las; w nocy wygląda naprawdę tajemniczo. Chcąc się wykazać jeszcze większą odwagą, dzieciaki chciały przy świetle latarek wbiec na leśne górki ale skutecznie odwiodła je od tego pomysłu s. Lucyna.

Dopiero o 22.00 wróciliśmy do przedszkola. Kiedy przygotowaliśmy się do snu, rozpoczęła się długo oczekiwana bitwa na poduszki. Radości było przy tym co niemiara. Po  poduszkowej walce dzieciaki po prostu padły. Zmęczone ale zadowolone spokojnie zasnęły. 

Rano, po śniadanku wyszliśmy jeszcze pobawić się na placu zabaw i stamtąd stęsknieni rodzice odbierali swoje żywe skarby do domu.  A dzieci… chciały się dalej bawić.

Adres:
Kasztanowa 21
05-270 Marki


Telefon/Fax:
22 781 10 30


e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Numer konta Bankowego:
Bank Zachodni WBK S.A.
07 1090 1753 0000 0001 1975 7622