Piknik Rodzinny - 22.05.2016r.

 

Tegoroczny Piknik Rodzinny to był naprawdę udany, miło spędzony czas. Działo się bardzo dużo. Przez cały piknik otwarte były stanowiska artystyczne, gdzie dzieci mogły zrobić bransoletki, motylki na głowę, tarcze i miecze. Było także malowanie twarzy. Rodziny mogły także skorzystać z przygotowanych ram oraz strojów, w których mogli pozować do pamiątkowych zdjęć. Dużo emocji wzbudziły zawody sportowe: najpierw rywalizacje dzieci, a potem ich rodziców. Uwieńczeniem tych rozgrywek był bardzo widowiskowy mecz piłki nożnej: tatusiowie kontra pracownicy przedszkola.

Nie zapominając, że niedziela jest dniem Pańskim, oddaliśmy Panu Bogu chwałę i dziękczynienie podczas wspólnej Eucharystii sprawowanej w warunkach polowych. W czasie modlitwy towarzyszył nam zespół  z parafii w Strudze. Po Mszy Świętej muzycy podzielili się z nami swoimi talentami i radością śpiewając i grając dla nas krótki koncert. Kolejną atrakcją był festiwal baniek mydlanych. Było także ognisko i tradycyjna przedszkolna pomidorówka smiley

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pikniku. Za zaangażowanie się przy budowie sceny, znoszeniu stołów i ławek, za zorganizowanie festiwalu baniek, kącików artystycznych, zaproszenie i granie z zespołem i wszelką inną pomoc.

 

Adres:
Kasztanowa 21
05-270 Marki


Telefon/Fax:
22 781 10 30


e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Numer konta Bankowego:
Bank Zachodni WBK S.A.
07 1090 1753 0000 0001 1975 7622