GRUPA   BIEDRONKI

Do grupy Biedronek uczęszczają dzieci w wieku trzech lat. Grupą opiekują się p. Ania, p. Paulina, p. Aniela, p. Agnieszka. Nasza wesoła gromadka liczy 25 osób, większość dzieci już w zeszłym roku chodziła do przedszkola. Dzień zaczynamy przywitaniem się, wspólną zabawą i modlitwą.

Panie wychowawczynie  realizują zajęcia edukacyjne z programem "Kolorowy Start". Biedroneczki uczestniczą również  w nauce jęz. angielskiego i religii.  Ćwiczą chętnie na zajęciach z rytmiki i gimnastyki. Przedszkolaki uczą się współdziałania w grupie oraz samodzielności.

Staramy się, aby atmosfera panująca w grupie sprzyjała rozwojowi i poczuciu bezpieczeństwa dzieci.