GRUPA   JEŻYKI

W grupie pięciolatków jest 23 dzielnych dzieci,. Tworzą one grupę Jeżyków. Większość z dzieci już uczęszczała do naszego przedszkola, dlatego z odwagą i radością włączają się w codzienne życie naszej dziecięcej wspólnoty. Cała grupa jest uśmiechnięta i pomaga sobie nawzajem.

Grupą opiekują się nauczycielki: p. Beata i p. Wioleta, a pomaga im pani Beata.
Poza realizowaniem zadań podstawy programowej, mają możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych: rytmice, języku angielskim, szachach, gimnastyce korekcyjnej, tańcach i basenie. Ta szeroka oferta pozwala naszym pociechom prawidłowo rozwijać się intelektualnie, fizycznie i społecznie.

W przedszkolu dbamy także o duchową stronę człowieka. Pomaga nam w tym codzienna modlitwa, katecheza raz w tygodniu, śpiew pieśni religijnych oraz comiesięczna Msza Św. dla całych rodzin.