GRUPA   SÓWKI

"SÓWKI" to najstarsza grupa naszych przedszkolaków, czyli "zerówka". W tym roku jest ich 24. Większość dzieci zna się ze sobą od kilku lat toteż w grupie panuje przyjazna, rodzina atmosfera. Dzieci lubią ze sobą przebywać, chętnie spotykają się również poza przedszkolem.

Chłopcy uwielbiają sport, zwłaszcza piłkę nożną (prawie wszyscy trenują w Marcovii lub innych klubach), lubią zabawy konstrukcyjne i trudne zadania. Dziewczynki lubią zajęcia plastyczne, sportowe, taniec i występy artystyczne.

Dzieci są zdolne, ambitne, ciekawe świata, chętnie się uczą i zdobywają nowe umiejętności. Reprezentują przedszkole podczas festiwali artystycznych i odnoszą sukcesy na mniejszych i większych scenach.

Grupą opiekują się s. Lucyna i p. Karolina.